Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Sektörünüzle ilgili ipuçlarını gösterin

Sektörünüzle ilgili ipuçlarını gösterin

İlginizi çeken uygulamalar ve ipuçları hakkında bir yayını kaç kez kaydettiniz ve sonunda onu kaybettiniz? 

Ve tam tersine, fitness içeriği oluşturursanız mutlaka ‘omuzumu güçlendirecek egzersizleri nerede bulabilirim?’ gibi bir soruyla karşılaşmışsınızdır.

Kılavuzlar ile takipçilerinizin uygulamaya koymaları için farklı ipuçları grupları oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, yayını yayınlayarak kaydetmek zorunda kalmayacaklar ve içeriği size göre sıralamış olacaklar.

İlgi çekici yerleri göster

Bu tür rehberler, turizm veya seyahat acenteleriyle ilgilenen hesaplar veya profiller için kullanışlıdır. Rehberler aracılığıyla bir bölgedeki veya ülkedeki ilgi çekici yerleri göstermenize, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve böylece ziyarete olan ilgiyi artırmanıza olanak tanırlar.

Misafirperverlik rehberi gibi, yeni kullanıcıları çekmek için diğer profillerde de görünebilir. Örneğin, genellikle dünyanın her yerinden kullanıcıları çeken bir ortak çalışma, ziyaret edilecek alanların rehberi yeni bir üye için ilginç olabilir.

⚡️GEZİLER VEYA İLGİ ÇEKİCİ YERLER HAKKINDA REHBER ÖRNEĞİ

VisitElche profili, Elche şehrinin Turizm bölümüne aittir. Turizmi teşvik etmek ve belediyedeki ilgi çekici yerleri kolaylaştırmak amacıyla Instagram’da eksiksiz bir rehber oluşturdular.

Anıtlar, konaklama, doğa ve hatta aile şehri tanımayı planlıyor. Bu turizm bölümlerinin yanı sıra oteller veya kiralık daireler için ilginç bir rehber türü.

Kültür Gezisi profilinde, seyahat etmek için önerilen yerler hakkında çok sayıda gönderi bulacaksınız.

Bu durumda, Kış Kaçışları rehberi size ilham vermek için idealdir: kapak fotoğrafının içine girer girmez gözlerinizi doldurur ve siz farkına varmadan içeri girip içeri girmiş olursunuz. Bir seyahat veya otel hesabınız varsa, bu profildeki rehberler mükemmel bir yaratıcılık kaynağıdır.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...