Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Neden Instagram Hikayeleri ile uğraşıyorsunuz?

Neden Instagram Hikayeleri ile uğraşıyorsunuz?

Hikayeler, mobil deneyimler için mükemmel şekilde uygun, hızlı ve ilgi çekici bir formattır. Markalar, Instagram verilerinin platformda en çok görüntülenen hikayelerin üçte birinin işletmeler tarafından oluşturulduğunu göstermesiyle dikkat çekti.

Basitçe söylemek gerekirse, Instagram Hikayeleri oluşturmak ve tüketmek eğlencelidir ve kısa ömürlü format, riskleri azaltır ve tüm deneyimi daha az resmi hale getirir. “Tek kullanımlık” bir formatla gelen özgünlük, markalar tarafından da uygulanabiliyor.

 

Kaynak: @mvmt

Ancak Instagram Stories hakkında heyecanlanmak için daha pek çok neden var:

  • Aktif bir kullanıcı tabanı: Instagram, hikayeler için günlük 400 milyondan fazla kullanıcı olduğunu bildiriyor.
  • Hikayeler zahmetsizce yaratma: Kimse yarından sonra ortalıkta olmayacak bir gönderiye yarım saat yatırım yapmanızı beklemiyor. İken Instagram mesajlar mükemmel aydınlatma, açılar ve etiketler gerektiren, iyi Öyküsü sadece hızlı fikir veya ilginç bir anı ve bazı yaratıcılık gerektirir.
  • Fikirler için bir test alanı: Instagram Hikayeleri, normal Instagram gönderileri kadar açığa çıkmaz ve bu, fikirleri test etmek için harika kılar. İyi bir şekilde alınırsa (olumlu yanıtlar ve insanlar tüm Hikayenizi bırakmadan izler), kalıcı bir Instagram gönderisi olarak yeniden yayınlamayı veya fikri başka bir kanala uyarlamayı düşünebilirsiniz.
  • Bir dizi özellik: Çizim yapmak, çıkartma yerleştirmek , artırılmış gerçeklik filtreleri eklemek ve daha fazlası için araçlar  var  .
  • Trafiği artırma fırsatı: Hikayelerinize bağlantılar ekleyin , Instagram’da alışveriş yaparak ürünlerinizin reklamını yapın ve Instagram’ın en yeni özelliğinden yararlanın: Keşfet’te alışveriş. Bu, ürün keşfini ve yeni kitlelere ulaşmayı eskisinden daha kolay hale getirir.
  • Yukarı kaydırma bağlantıları: Instagram’da 10.000’den fazla takipçiniz ve bir işletme hesabınız varsa, hikayelerinizden bağlantı verebilirsiniz.
  • Keşfedilmenin başka bir yolu: Öne Çıkan Hikayelere girme ve erişiminizi artırma şansı için hikayeleri hashtag ve coğrafi olarak etiketleyebilirsiniz.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...