Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Kitlenizle yeniden etkileşim kurmak için Canlı Yayına Geçin

Kitlenizle yeniden etkileşim kurmak için Canlı Yayına Geçin

Hiç doğrudan takipçilerinize açılır bildirimler gönderebilmeyi dilediniz mi? Instagram Live ile tam da bunu yapabilirsiniz.

Bir Canlı video başlattığınızda, sizi takip eden her kişi, yayınınızın başladığını bildiren bir bildirim alır. Bu, sunduğunuz önemli bir ürün veya hizmet için tanıtım oluşturmanın ve hatta yakında çıkacak bir sürümün önizlemesini kolaylaştırmanın harika bir yoludur.

İçerik söz konusu olduğunda, Instagram’da Canlı yayına geçerken seçenekler sonsuzdur. Ancak Canlı yayınınızdan en iyi sonuçları almak için şunları yaptığınızdan emin olun:

  • Yayınınız için bir plan oluşturun : önemli konuşma noktalarınızı yazın ve izleyicilerinize hangi değeri sağlamak istediğinizi netleştirin.
  • Canlı yayınınızı önceden tanıtın : Takipçilerinize katılımı artırmak için tarihi kaydetmelerini söylemek için Akışınızda ve Hikayelerinizde bir dizi gönderi paylaşın.
  • 10 dakikadan fazla yayın yapmayı planlayın : yayınınızı en az 10 dakika devam ettirecek kadar içerik hazırlayarak daha geniş bir kitleye ulaşma şansınız en yüksek olacaktır.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...