Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram’da topluluk yönetimi konusunda proaktif olun

Instagram’da topluluk yönetimi konusunda proaktif olun

Bir işletme sahibi olarak, iyi müşteri hizmetinin önemini anlıyorsunuz. Ve Instagram’da hedef kitleniz sizden onların sorularına da yanıt vermenizi bekler.

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, Instagram kullanıcılarının %79’unun markaların mesajlarına 24 saat içinde yanıt vermesini beklediğini ortaya koydu. Bu nedenle, en azından günde en az bir kez Instagram’daki DM’lerinizi, yorumlarınızı ve bildirimlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor.

Ancak, rakiplerinizi gerçekten öne çıkarmak ve yenmek için proaktif olmak önemlidir (sadece reaktif değil). Ve işte bunu yapmanın üç basit yolu:

  • Takipçilerinize proaktif olarak ulaşmak için günde 30 dakika ayırın : en son gönderilerine yorum yapın, Instagram Hikayesine yanıt verin veya gönderilerinin yorumlarında bir soru sorun.
  • Takipçilerinizle yeniden etkileşim kurun : Orijinal takipçilerinizden bazılarının markanızla etkileşime girmediğini fark ederseniz, yanıt vermeleri için onlara ilham vermek için gönderilerini beğenerek veya yorum yaparak içerikleriyle etkileşime geçmeyi deneyin.
  • Yeni kitleler bulmak için hashtag’leri ve coğrafi etiketleri kullanın: Her hafta biraz zaman harcayarak sizinle ve işletmenizle ilgilenebilecek yeni hesaplar arayın ve onlarla etkileşim kurun. Bir konuşma başlatmak için açık uçlu sorular sorun.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...