Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram’da Sizi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirsiniz?

Instagram’da Sizi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirsiniz?

nstagram’da sizi kimlerin takip etmediğini nasıl göreceğinizi bilmek ister misiniz? Bu gönderide, takipçilerinizi taramanın ve sizi kimlerin geri takip etmediğini görmenin birkaç yolunu göstereceğiz.

 Kayıp takipçilerinizi görmek istiyorsanız Instagram istatistik uygulamamızı ücretsiz kullanabilirsiniz.

İlk olarak, Instagram uygulaması size hangi hesapların sizi takip etmediğini söylemez. Bunun yerine, uygulama size en çok ve en az etkileşimde bulunduğunuz ilk 50 hesabı gösterir. Şimdi, bu, en az etkileşim kurduğunuz kişilerin sizi takip etmediği anlamına gelmez. Bunun için 3. parti uygulamalara güvenmeniz gerekecek.

İşte Instagram’da seni kimlerin takip etmediğini görmek için kullanabileceğin 4 uygulama

Bu uygulamalar, Instagram’da sizi kimlerin takip ettiğini ve takibi bıraktığını kontrol etmek için harikadır. Takipçilerinizin listelerini incelerler ve gönderilerinizle ne sıklıkta etkileşim kurduklarına bağlı olarak takibi bırakmanız gereken kişileri önerirler.

1. Görüşlerimi Paylaşın

Toplam genel büyümenizi görebilmeniz için her gün kaç takipçi kaybettiğinizi görmenize izin veriyoruz. Bu uygulama Instagram resmi platformunu kullandığı için %100 güvenlidir ancak sizi takip etmeyen kişilerin isimlerini göremezsiniz.

2. XPProfile uygulaması

Bu uygulama takipçilerinizi analiz eder ve hangi kullanıcıların sizi takip etmediğini, aynı zamanda son zamanlarda hangi kullanıcıların sizi takip etmeyi bıraktığını söyler.

3. Takipçiler ve Takibi Bırakanlar uygulaması

Bu uygulama, hangi takipçilerin en aktif, etkin olmayan (veya hayalet) olduğunu ve Instagram’da sizi takip etmeyen kişileri tanımlar.

4. nFollowers uygulaması

Bu uygulama, son zamanlarda sizi takip etmeyi bırakan ve sizi takip etmeyenler de dahil olmak üzere takipçilerinize ilişkin içgörüler gösterir.

Bu uygulamalar iyi çalışıyor, ancak daha fazla takipçi bilgisi almak istiyorsanız , tam özellikli bir Instagram analiz aracı kullanmanızı öneririz . Bu şekilde takipçilerinizin nereli olduğunu, neleri sevip sevmediklerini öğrenebilirsiniz – bu da hesabınızı büyütmek için daha da faydalı olabilir.

Bu uygulamalardan herhangi birini, Instagram’da sizi takip etmeyen ancak Instagram resmi API’sini kullanmadıklarını nasıl göreceğinizi öğrenmek için kullanabilirsiniz – bu nedenle, riski size ait olmak üzere kullanın.

Unutmayın: Instagram, takip etmeyi bırakma etkinliklerini veya takipçi listenizi temizlemek için 3. taraf uygulamaları kullanmayı sevmez. Hesapları takip etmeyi bırakırsanız, bir günde 50’den fazla hesabı silmediğinizden emin olun, aksi takdirde Instagram tarafından spam gönderici olarak etiketlenebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Bu uygulamalarla bağlantılı değiliz ve resmi Instagram API’sini kullanmadıkları için dikkatli kullanmalısınız.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...