Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram’da Nasıl Para Kazanılır

Instagram’da Nasıl Para Kazanılır

Muhtemelen Instagrammers’ın her gün çektikleri ve paylaştıkları fotoğraflardan para kazandıklarını duymuşsunuzdur . Hatta kendi büyük takipçi kitlenize bakıp “Belki ben de yapabilirim” diye düşünmüş olabilirsiniz.

Tıpkı blogcular, YouTuber’lar ve ürettikleri içerik etrafında bir izleyici kitlesi toplayan herkes gibi, içerik oluşturucuların da erişimi, etkisi ve Instagram algoritmasının çözdüğü birçok şirketin mücadele ettiği üç şey var.

Erişim ve etki birlikte, Instagram içerik oluşturucularına, ister bir imparatorluk inşa etmek ister sadece ekstra para ve ücretsiz şeyler kazanmak istesinler , birden fazla potansiyel gelir akışını keşfetme fırsatı sunar . Çevrimiçi olarak daha fazla gelir akışı sağlamak için çevrimiçi olarak nasıl para kazanılacağına ilişkin ipuçlarımıza göz atın .

Para kazanmak için kaç Instagram takipçisine ihtiyacınız var?

Şimdiye kadar gerçek gelir elde etmeye başlamak için kaç takipçiye ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız, kısa cevap “düşündüğünüz kadar çok değil”.

Uzun cevap, aşağıdakiler arasında değişen faktörlere bağlıdır:

  • Hangi niş içindesiniz ve bunu bir ürün kategorisine ne kadar kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz (moda, yemek, güzellik ve fitness, en iyi Instagram hashtag’lerine dayanan popüler nişlerdir )
  • Takipçileriniz ne kadar ilgili (100K sahte takipçi çok fazla bir şey ifade etmeyecektir )
  • Hangi gelir kanallarını keşfediyorsunuz

Doğal olarak, ne kadar etkileşimli takipçileriniz olursa o kadar iyidir. Instagram’da nasıl daha fazla takipçi kazanılacağına  ve daha fazla beğeni ve takipçi almak için Instagram’da neler paylaşılacağına dair ipuçlarımıza göz atın .

En iyi Instagram kullanıcıları gönderi başına binlerce dolar kazanırken , küçük ama etkileşimli 1.000 takipçisi olanlar bile para kazanmaya başlama potansiyeline sahip. 

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...