Connect with us

Ne Aramıştınız?

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz?

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz?

Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok.

Instagram’da, herhangi bir fotoğraf veya video gönderisindeki kalp düğmesine bastığınızda, gönderi URL’sini kopyalayıp kendinize göndermediğiniz sürece sonsuza kadar kayboluyormuş gibi geliyor. Bununla birlikte, daha önce beğenilen gönderileriniz aslında kaybolmaz ve uygulama içinde onları bulabileceğiniz gizli bir yer vardır.

Aşağıdaki talimatlar yalnızca Instagram’ın mobil sürümü için geçerlidir.

En Son Beğenilen Instagram Gönderilerinizi Nerede Arayabilirsiniz?

Instagram’da en son beğendiğiniz gönderileri bulmak için şu adımları izleyin:

  1. Instagram hesabınıza giriş yapın ve menüden profil simgesine dokunun.

  2. Ayarlar öğesini seçmek için hamburger menü düğmesini kullanın .

  3. Listeden Hesap’ı seçin .

  4. Beğendiğiniz Gönderiler’e dokunun .

Daha önce beğendiğiniz gönderilere erişebilmek birçok şeye iyi geliyor. Neleri beğendiğinizi görüntülemek için geri dönün, böylece şunları yapabilirsiniz:

  • Keşfet sekmesinde beğendiğiniz gönderilerden takip etmek için yeni hesaplar bulun .
  • Bir gönderinin, beğendiğinizde okumaya vaktiniz olmadığı uzun başlığını okuyun.
  • Belirli bir gönderiyle ilgili bir tartışmayı takip etmek için eklenen daha fazla yorumu okuyun, çünkü başka kişiler bunu yayınlarında görür.
  • Beğendiğiniz ancak şu anda bir şeyler yazmaya zaman bulamadığınız bir gönderiye kendi yorumunuzu bırakın.
  • Bir ürün, bir hizmet, bir yarışma, bir antrenman rutini, bir yemek tarifi, bir makyaj eğitimi veya başka bir şey gibi daha sonra ayrıntılı olarak kontrol etmek istediğiniz faydalı bilgileri tekrar ziyaret edin.

Instagram’da beğendiğiniz şey, göndericinin gönderisini onayladığınızı bilmesini sağlayan samimi bir jest değildir. Tekrar bakmak için yeterince ilginç ve değerli olan şeyleri işaretlemek için inanılmaz derecede yararlı bir yol.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...

GENEL

2021’DE INSTAGRAM’DA NASIL PARA KAZANILIR? Instagram’da Para Kazanabilir misiniz? Kesinlikle. Kullanabileceğiniz güzel ve yaratıcı resimleriniz olduğu sürece, Instagram’ın milyonlarca kullanıcısının dikkatini çekebilirsiniz.  Şimdi düşünebilirsiniz: Doğru, bunun...