Connect with us

Ne Aramıştınız?

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram Teması Tutarlı Renk Paleti

Birçok popüler hesaba bakarsanız, tüm içeriklerinde benzer bir renk teması göreceksiniz. Renk şeması zamanla kademeli olarak değişebilir, ancak buradaki kilit nokta tutarlılıktır . Tutarlı bir renk paleti, feed’inizi otomatik olarak uyumlu bir şekilde sunar ve profilinizin genel estetiğini geliştirir.

Aşağıdaki iki Instagram beslemesi arasındaki farkı görün – sağdaki daha temiz ve göze daha tatmin edici , soldaki ise karşılaştırıldığında daha dağınık ve tutarsız görünüyor :

Bir Instagram renk paleti temasını yürütmenin birçok yolu vardır ve Coconut Lane’in yukarıdaki kadar disiplinli ve tek tip olması gerekmez.

Her zaman aynı rengin bir öğesini içeren içeriği veya birbirini tamamlayan baskın renklere sahip fotoğrafları yayınlayabilirsiniz:

Bu tür bir Instagram teması size daha fazla özgürlük sağlar, çünkü daha fazla içerik çeşitliliği kullanabilir ve hatta isterseniz renk paletini kademeli olarak değiştirebilirsiniz.

Ancak yayınınızı renklendirmeye karar verirseniz, bu Instagram temasının profilinizin kalabalıktan sıyrılmasına yardımcı olacağından ve bunun sonucunda takipçilerinizin artacağından emin olabilirsiniz!

 

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...