Connect with us

Ne Aramıştınız?

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram Teması Izgara Döşeme Etkisi

Instagram Teması Izgara Döşeme Etkisi

Bir avuç markanın ve etkileyicinin kullandığı bir strateji, Instagram beslemelerinde bireysel gönderilerinden daha büyük bir görüntü veya tasarım oluşturmaktır.

Bu, bir profile girdiğinizde oldukça etkili olabilir ve kullanıcıları kesinlikle içeriği kaydırmaya ve keşfetmeye teşvik eder.

Bu Instagram temasıyla hatırlanması gereken en önemli şey, bireysel gönderilerin kendi başlarına hala alakalı olmasıdır. Bu şekilde, profilinize henüz tıklamamışlarsa, takipçilerinizin akışlarında yine de anlam ifade ederler.

Bu tür Instagram akışının harika bir örneği müzik festivali Kala…

Bu Instagram teması, akışınıza başka bir yaratıcılık katmanı ekler ve benzersiz ve etkileyici tasarım olanakları sonsuzdur.

Unutmayın , ızgara döşeme desenini korumak için her zaman 3’lü gruplar halinde göndermeniz gerekecek, aksi takdirde tüm tasarım yerinden çıkacaktır.

Bir ızgara döşeme deseni Instagram teması bu nedenle çok fazla planlama ve disiplin gerektirir , bu yüzden hafif yürekli değil! Ancak kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.

 

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...