Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram Insights’ı kullanarak gözden geçirin, iyileştirin ve tekrarlayın

Instagram Insights’ı kullanarak gözden geçirin, iyileştirin ve tekrarlayın

Sorun şu: Instagram pazarlama stratejinizin en önemli kısmı, neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için içgörülerinizi gözden geçirmektir.

En iyi Instagram stratejileri, siz kullanıcılarınızdan ve gönderilerinizden yeni veriler ve analizler elde ettikçe sürekli değişim halindedir ve gelişmektedir. Instagram Insights’ınızı düzenli olarak gözden geçirmek için zaman ayırarak, Instagram’da hedef kitlenize en iyi şekilde nasıl hizmet edebileceğiniz konusunda bilinçli ve stratejik kararlar alabileceksiniz.

Peki, Instagram Insights’ta izlenmesi gereken temel metrikler nelerdir?

  • Web sitesi tıklamaları : Bu, Instagram içeriğinizin yatırım getirisini değerlendirmenize yardımcı olmak için kaç kullanıcıyı Instagram içeriğinizden web sitenize yönlendirebileceğinizi gösterir.
  • En iyi performans gösteren gönderiler: ‘İçerik Etkileşimleri’ başlığına girerek, bir sonraki gönderiyi oluşturmaya karar verdiğinizi bildirmek için Akış, IG TV, Hikayeler ve Makaralardaki en iyi gönderilerinizi inceleyebilirsiniz.
  • Kitle içgörüleri : Bu, içeriğinizi takipçilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirmenizi sağlamak için kitlenizin demografisi ve en aktif günleri ve saatleri ile ilgili yararlı metrikleri ortaya çıkarır.

Trendleri belirlemek, hangi içeriğin en iyi performansı gösterdiğini değerlendirmek ve Instagram pazarlama stratejinizi buna göre yönlendirmek için Instagram Insights’ınızı her ay gözden geçirdiğinizden emin olun.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...