Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir?

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir?

Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var:

  1. Bir Instagram işletme profiline sahip olmanız gerekir.
  2. Ayrıca 10.000’den fazla takipçiniz olması gerekir.

Bu gereksinimlerin her ikisini de karşılıyorsanız, bu gönderi size Instagram hikayenize nasıl yukarı kaydırma bağlantısı ekleyeceğinizi gösterecektir .

Değilse, endişelenmeyin, bunu aşmanın hala bir yolu var!

1. Bir Instagram Hikayesi Oluşturun

Instagram uygulamanızda yeni bir hikaye oluşturma seçeneğine tıklayın.

Film rulonuzdan bir fotoğraf veya video seçin veya Oluştur modunu kullanarak bir şeyler yazın.

 

2. Instagram Hikayenize Yukarı Kaydır Bağlantısı Ekleyin

Ardından Instagram Hikayenize bir bağlantı eklemek için ekranın üst kısmında yer alan zincire benzeyen simgeye tıklayın.

Instagram’da 10 binden fazla takipçiniz varsa, şu iki bağlantı seçeneğini görebileceksiniz: + URL ve + IGTV videosu.

Bir web sayfasına özel bir bağlantı eklemek için “+ URL” seçeneğini tıklayın.

URL bölümüne web sitesi adresini yazmanız yeterlidir.

Bu seçenekle, izleyicileriniz yukarı kaydırabilir ve bağlantınızı ziyaret edebilir.

Alternatif olarak, IGTV videolarınızdan birine bağlantı vermek istiyorsanız “+ IGTV video” seçeneğini seçebilirsiniz.

Bu seçenekle, izleyiciler Instagram hikayenizi yukarı kaydırabilir ve IGTV videonuzu izleyebilir.

 URL” özelliğinin gereksinimlerini karşılamıyor musunuz? İnsanların IGTV videolarınızı izlemesini sağlamak için Instagram hikayenizdeki bağlantı özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz .

+ IGTV” seçeneğini seçin ve Instagram Hikayenizde bağlantı vermek istediğiniz bir IGTV videosu seçin . İzleyiciler, “video izle” yazan bir “yukarı kaydır” ok işaretiyle hikayeyi görmeye devam edebilecekler.

 

3. Instagram Hikayenize bir CTA eklemeyi unutmayın

Bir bağlantıyı paylaşmak için hangi seçeneği seçerseniz seçin , bir Instagram hikayesinde yukarı kaydırma bağlantısı yayınlarken hikayelerinize bir harekete geçirici mesaj (CTA) eklediğinizden emin olun !

Sonuç olarak, takipçilerinize Instagram hikayenizde yukarı kaydırabileceklerini bildirmek istersiniz.

Instagram Hikayenize yukarı kaydırma bağlantısını nasıl ekleyeceğinizi bildiğinizde , hedef kitleniz için daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturabilirsiniz. Uygulamadan çıkmadan veya daha fazla bilgi edinmek için biyografinize gitmeden paylaştığınız bilgilere erişirler.

Neden bir Instagram hikayesinde yukarı kaydırma bağlantısını nasıl yayınlayacağımı bilmem gerekiyor?

Bu günlerde Instagram hikayeleri en popüler Instagram özelliklerinden biridir, bu nedenle ondan en fazla etkileşimi ve trafiği oluşturmak için elinizden geleni yaptığınızdan emin olmak çok önemlidir.

Bir Instagram hikayesinde yukarı kaydırma bağlantısını nasıl yayınlayacağınızı biliyorsanız, hedef kitlenize olmasını istediğiniz yere ulaşmanın basit ve hızlı bir yolunu veriyorsunuz demektir. Bunları web sitenize göndermek, muhtemelen dönüşümlerinizi artırmak için yapabileceğiniz en akıllıca şeydir – ancak onları bir açılış sayfasına gönderiyor olabilirsiniz, hatta onları daha fazla eğitmek için bir IGTV videosunun videosunu tüpe yerleştirebilirsiniz.

 

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

2021’DE INSTAGRAM’DA NASIL PARA KAZANILIR? Instagram’da Para Kazanabilir misiniz? Kesinlikle. Kullanabileceğiniz güzel ve yaratıcı resimleriniz olduğu sürece, Instagram’ın milyonlarca kullanıcısının dikkatini çekebilirsiniz.  Şimdi düşünebilirsiniz: Doğru, bunun...