Connect with us

Ne Aramıştınız?

İnstagram

Instagram Hikayesi Nasıl Yeniden Yayınlanır

Instagram Hikayesi Nasıl Yeniden Yayınlanır

Bilinmesi gereken

 • Gönderinin altındaki kağıt uçağa dokunun , ardından Gönderiyi hikayenize ekleyin > Hikayeniz’i seçin .
 • Bir başkasının hikayesinde etiketlenirseniz, bir DM alırsınız. Bildirime dokunun, ardından Bunu Hikayenize Ekle > Hikayeniz’i seçin .
 • Bunlardan herhangi birinin çalışması için, diğer hesabın gönderi paylaşımı veya hikaye paylaşımı etkinleştirilmiş olarak herkese açık olması gerekir.

Bu makale, Instagram hikayenizde başkalarının gönderilerini nasıl paylaşacağınızı, başka birinin hikayesini hikayenizde nasıl yeniden paylaşacağınızı, etiketlenmediyseniz hikaye paylaşımına yönelik bir geçici çözümü ve bir fotoğrafı veya videoyu yeniden paylaşmak için üçüncü taraf uygulamaları nasıl kullanacağınızı açıklar. .

Bir Instagram Gönderisini Bir Hikayeye Nasıl Yeniden Gönderirsiniz

Herkese açık hesaplar tarafından yapılan çoğu Instagram gönderisi, takipçilerinizin görmesi için Instagram hikayenizin bir parçası olarak paylaşılabilir. Bu, Instagram’da başkaları tarafından yapılan bir gönderiyi paylaşmanın tek resmi yoludur ve sadeliği ve orijinal içerik oluşturucuyla nasıl bağlantı kurduğu nedeniyle popülerdir.

 1. iOS veya Android cihazınızda Instagram uygulamasını açın ve paylaşmak istediğiniz Instagram gönderisini bulun.

 2. Dokunun kağıt uçak > simgesini hikayenizle posta ekle .

  Hikayenize gönderi ekle seçeneğini görmüyorsanız , hesap herkese açık değildir veya gönderi yeniden paylaşımını devre dışı bırakmıştır.

 3. Gönderi şimdi yeni bir Instagram hikayesine gömülü görünüyor. Artık normal gifleri, metinleri ve müziği ekleyebilirsiniz.

 4. Yeni bir Instagram hikayesi olarak yayınlamak için Hikayeniz’e dokunun .

Bir Instagram Hikayesini Kendi Hesabınızda Nasıl Paylaşırsınız?

Başkaları tarafından yapılan bazı Instagram hikayelerini takipçilerinizle paylaşmak mümkün olsa da bazı gereksinimlerin karşılanması gerekir:

 • Hesap herkese açık olmalıdır .
 • Hesapta Instagram hikaye paylaşımının etkin olması gerekir.
 • Hikayede etiketlenmeniz gerekiyor.

Bir Instagram hikayesinde etiketlendiğinizde, sizi bilgilendiren bir DM alacaksınız . Sizi etiketleyen hesap herkese açıksa ve içeriğinin paylaşılmasına izin veriyorsa, mesajda bir bağlantı görmelisiniz; Kendi hesabına yeni hikaye içinde bu hikayeyi yeniden paylaşılması konusunda dokunun Kişisel Story Bu ekleyin ve sonra yukarıdan talimatları uygulayın.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...