Connect with us

Ne Aramıştınız?

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram hashtagleri nelerdir?

Instagram hashtagleri nelerdir?

Esasen Instagram hashtag’leri, yeni içerik keşfetmek ve erişimi artırmak için gönderileri kategorilere ayırmanın bir yoludur. Instagram, bir anahtar kelimenin ardından bir kare işareti kullanmak, aynı kelimeyle etiketlenmiş diğer fotoğraflar, videolar ve Hikayeler koleksiyonuna bir bağlantı oluşturacak şekilde ayarlanmıştır!

Örneğin, ‘ seyahat ‘ konusuyla alakalı gönderileri bulmak istiyorsanız, o anahtar kelimeyi kullanarak Instagram hashtag’lerini arayabilir ve uygulamadaki kaç gönderide onu içeren gönderiler olduğunu görebilirsiniz.

#travelphotography hashtag’ini seçersek , Instagram bu hashtag’i kullanarak uygulamadaki tüm herkese açık gönderileri ‘En İyi’ ve ‘Son’ olarak ayıracak .

Instagram hashtag’lerini nerede kullanabilirim?

Hashtag’ler başlıklarda , yorumlarda, biyografilerde  ve  Instagram Hikayelerinde kullanılabilir .

Birçok kullanıcı, ikisini ayırmak için Instagram hashtag’lerini paylaşımlarının ilk yorumuna başlık yerine koymayı tercih ediyor.

Üzerinde ekran görüntüsü sol Instagram bir alt kısmında görüntülenir hastag’leri gösterir başlığı ve üzerinde ekran görüntüsü sağ gösteriler onları yorumlarla .

Instagram Stories’e gelince  , hashtag eklemenin 2 yolu vardır  :

Biri sadece # tuşunu ve ardından anahtar kelimeyi yazmak, diğeri ise çıkartma menüsünde bulunan hashtag çıkartmasını kullanmaktır. Siz yazarken altta benzer hashtag önerileri görünür.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...