Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram gönderileri nasıl planlanır

Instagram gönderileri nasıl planlanır

Göndermek istediğiniz video veya görselin kaynağını oluşturduktan sonra, başlık taslağını oluşturabilir, eklemek istediğiniz hashtag’leri seçebilir ve gönderinize @-bahsetmek istediğiniz diğer Instagram hesaplarını ekleyebilirsiniz.

  • Altyazı: Instagram altyazıları 2.200 karakterle sınırlıdır ve üç satırlık metinden sonra bir üç nokta ile kesilir. Başlığınızın başına tüm önemli ayrıntıları eklemeye çalışın.
  • Hashtag’ler: Hashtag’ler, Instagram kullanıcılarının içerikleri ve takip edecekleri hesapları keşfetmelerine olanak tanır.
  • @ -bahsetmeler: Fotoğrafınızda öne çıkan başka biri var mı? Belki başlıkta @-bahsedebilirsin. Bu, gönderi Instagram’da yayınlandığında onları bilgilendirecek

Instagram gönderilerini ideal zamana göre planlamak için Tampon kontrol panelinize gidin ve kontrol panelinizin sol tarafında seçerek Instagram hesabınızı seçin.

“Yayınla” sekmesinin altında “Sıra” etiketli bir bölüm göreceksiniz. Buraya bir fotoğraf yükleyebilir ve herhangi bir hashtag ve @-bahsi dahil olmak üzere başlığınızı yazabilirsiniz.

İçerik ekledikten sonra, şunları yapmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz:

  • Gönderiyi Tampon kuyruğunuza ekleyin.
  • Gönderiyi özel bir tarih ve saat için planlayın (bu, özellikle büyük etkinlikler veya belirli bir tarihte yayınlanması gereken gönderiler için kullanışlıdır).
  • Şimdi Paylaş ile gönderiyi hemen paylaşın.

Instagram Planlama Hatırlatıcıları

Tüm içerik türleri doğrudan Instagram’a gönderilecek şekilde programlanamaz, ancak yine de gönderileri önceden ayarlayabilir ve hazırlanan içerikle birlikte bir hatırlatıcı alabilirsiniz.

Hatırlatıcı gerektiren içerik:

  • Kişisel profiller için planlanan gönderiler
  • Çok uzun (portre) veya çok geniş (yatay) tek resimli gönderiler – 4: 5 ve 1.19: 1 en boy oranlarının dışında kalan her şey
  • Instagram carousel gönderileri (birden çok resim)

Hatırlatıcılarla ilgili harika şeylerden biri, masaüstünüzde bir resim oluşturmanıza ve ardından gönderiye son bir cila katmak için Instagram uygulamasının resim filtreleri gibi tüm kullanışlı yerel özelliklerini kullanmanıza izin vermeleridir.

Gönderinizin yayınlanma zamanı geldiğinde, Buffer, Buffer hesabınıza bağlı olan cihazlara size bir anında iletme bildirimi gönderir. Hatırlatıcının cihazınızda nasıl görünebileceği aşağıda açıklanmıştır.

” Instagram’da Aç ” seçeneğine dokunduğunuzda başlığınız otomatik olarak kopyalanır ve fotoğraf veya video özelleştirilmeye hazır şekilde Instagram’ı açar. Burada ayrıca içeriğinizi gerektiği gibi kırpabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ardından, Paylaş’a dokunun ve hazırsınız! Gönderiniz daha sonra Instagram’da yayınlanacak ve onu zaman tünelinizde görebileceksiniz.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...