Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Instagram fotoğraflarınızı ve videolarınızı Feed veya Stories’de planlayın: Adım Adım!

Instagram fotoğraflarınızı ve videolarınızı Feed veya Stories’de planlayın: Adım Adım!

 Zaman kazanın ve yayınlarınızı 3 basit adımda Özet Akışı veya Hikayeler üzerinde planlayın. Hızlı ve kolay!

Başlamadan önce:

Instagram şu anda hesapları iki kategoriye ayırıyor: Profesyonel -ki bu da Business ve Creator olarak ikiye ayrılıyor- ve Kişisel .

Her biri farklı işlevlere sahip oldukları için farklı avantajlar sunar. Sizin için en iyi seçenek, Instagram’ı nasıl kullandığınıza bağlı olacaktır. Kişisel Instagram hesabınızı nasıl Profesyonel bir hesaba dönüştüreceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

Postcron üzerinde, planlamak ve yayınlamak mümkün olacak otomatik için İş olmadan, hesapları bildirimler veya hatırlatıcılar . Ancak, yalnızca Feed’inizde gönderiler yayınlayabilirsiniz.

Öte yandan, Kişisel bir hesapta, gönderilerinizi Postcron uygulaması tarafından gönderilen bir bildirim yoluyla tamamlamanız gerekir. Bu yöntem, hem Yayın hem de Hikayeler için gönderi planlamanıza izin verirken, uygulamasında gönderiyi bitirdiğinizde tüm Instagram özelliklerinden yararlanmaya devam eder!

Diğer bir deyişle, Postcron’da Instagram sosyal hesap türlerini paylaşım dinamiklerine göre ayırıyoruz: Ticari hesaplarda otomatik paylaşım aktif olacak ve Kişisel olarak bağlanan hesaplar bildirimlerle çalışacak.

 

Instagram gönderilerini neden bildirimlerle planlamalısınız?

Postcron ile Instagram gönderileri yayınlamak için bildirimleri kullanmanın yararlarından hâlâ emin değilseniz, ilginizi çekebilecek bazı ipuçları burada:

  • Gönderirken zaman kazanın ve planlamak için daha fazla zaman kazanın : İçeriğinizin tutarlılığına ve kalitesine ve bunların sosyal medya stratejinizi nasıl etkilediğine dikkat edin.
  • Günlük olarak ve uygun zamanlarda yayınlayın : analizlerinizi kontrol edin ve yayınınızı hedef kitlenizin daha fazla ilgi gösterdiği zaman aralığı için planlayın.
  • Gönderilerinizin erişimini artırmak için Postcron’un Hashtag bulucusunu kullanın.
  • Tüm sosyal ağlarınız için gönderilerinizi tasarlamak için ideal araç olan ArtStudio ile gönderilerinizin estetiğini ve kalitesini optimize edin .
  • Postcron’un ücretsiz bağlantı oluşturucusuyla WhatsApp’ı sosyal medya stratejinize entegre edin .

Bildirimlerle göndermek için Postcron’da Instagram hesapları nasıl eklenir?

Bu çok kolay! Sadece iki adımda Instagram gönderilerinizi planlamaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz. “Hesap Ekle” altındaki Instagram simgesine ve ardından “Kişisel” seçeneğine tıklayın.

Hesabınıza, gönderilerinizi yayınladığınızda hangi hesaba ait olduğunu kolayca belirleyebileceğiniz bir ad verin (Instagram’da oturum açmanız veya bize kullanıcı adınızı ve şifrenizi vermeniz gerekmez).

Bildirimi mobil cihazınıza aldığınızda, Postcron’da seçilen hesabın adını gösterecektir; bu nedenle, seçtiğiniz adın Instagram tanıtıcınız (veya gönderinin hangi Instagram hesabına ait olduğunu kolayca belirlemenize yardımcı olacak bir ad) olmasını öneririz, böylece gönderi göndermeden önce Instagram uygulamasında hesap değiştirmeniz gerekip gerekmediğini öğrenebilirsiniz (yalnızca bir hesabınız var, bunu dikkate almayın).

Bu yöntemi kullanarak İşletme hesabınızı da ekleyebilirsiniz, çünkü bu, bildirimlerle gönderi göndermenize ve Hikayeler planlamanıza olanak tanır!

 

Postcron ile Instagram’da gönderi planlamaya başlamadan önce aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler:

  1. Postcron mobil Uygulamasını (henüz yapmadıysanız): App Store veya Google Play’den indirin .
  2. Emin olun üzerinde Postcron App aynı Postcron giriş hesabı Web sitesinde kaydedilir.

Ayrıca Instagram Uygulamasında gönderi paylaşacağınız Instagram hesaplarına giriş yaptığınızdan emin olun .

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...