Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

IG Story’de Arka Plan Rengi Nasıl Değiştirilir

IG Story’de Arka Plan Rengi Nasıl Değiştirilir

Instagram hikayeleri en popüler Instagram özelliğidir. Ve nedenini anlamak kolay: ilgi çekici, kaydetmesi eğlenceli ve izlemesi hızlı.

Ancak hikayelerde öne çıkmak istiyorsanız, içeriğinizin marka ve benzersiz olması gerekir. Özellikle, “markalı” bir renk temasına sahip olmak, diğer kullanıcıların içeriğinizi tanımasına yardımcı olacaktır.

Instagram hikayelerinizdeki arka plan rengini nasıl değiştireceğinizi merak ediyorsanız , bunu yapmanın 3 kolay yolu var:

  1. Oluştur modunda
  2. Renk seçici aracını kullanma
  3. Arka plan olarak bir resim veya desen yükleme

📈 Hızlı ipucu: Instagram hikaye analizlerinizi takip etmek için Instagram istatistik aracımızı kullanın.

IG hikayenizdeki arka plan rengini düz renge nasıl değiştirirsiniz?

Instagram hikayenizin arka planını, Instagram uygulamanızda yerel olarak herhangi bir renge değiştirebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. Adım “Oluştur” moduna girin

Hikayelerinize gidin ve “Oluşturma moduna” girin. Oradan “Aa” düğmesine dokunarak yeni bir metin hikayesi oluşturun.

Adım 2. Arka plan rengini ayarlayın

Metin mesajınızı girin. İşiniz bittiğinde, ekranın üst kısmındaki daire seçeneğinden arka plan renklerini ayarlayabilirsiniz.

Adım 3. Hikayenizi yayınlayın

Renk seçiminden memnun kaldığınızda, yayınlamak için “Hikayeniz”e dokunun.

Not: Oluştur modunda, arka plan seçeneklerinin sayısı Instagram’ın sunduğu standart renklerle sınırlıdır.

Renk seçici aracını kullanarak IG hikayenizdeki arka plan rengini nasıl değiştirirsiniz?

Instagram hikayelerinizin arka planını değiştirmek için renk seçici aracını da kullanabilirsiniz. İşte nasıl:

1. Adım: Bir Hikaye Oluşturun

Normalde yaptığınız gibi bir hikaye oluşturun ve düzenleyin: bir resim, çıkartma veya metin ekleyin.

Adım 2: Çizim aracına dokunun

Bu modda hikayenizin arka planına basılı tutun. Bu eylem, renk seçici aracını etkinleştirecektir.

Adım 3. Yeni bir IG hikayesi arka plan rengi seçin

IG hikayenizin ekranının altındaki seçeneklerden yeni bir arka plan rengi seçin. Veya ekranınızdan bir renk kopyalamak için sol alt köşedeki araca dokunun.

Adım 4. Yayınlamak için “Hikayeniz”e dokunun.

Arka planı bir görüntü veya desenle değiştirme

Pinterest’te “ Instagram arka planı ” aratarak çeşitli renkli desenler bulabilirsiniz . Bunları film rulonuza kaydedebilir ve Instagram hikayelerinizde arka plan olarak kullanabilirsiniz . İşte nasıl:

Adım 1: Sol alttaki kare simgeye tıklayın

Instagram hikayelerinizi açın ve fotoğraf çekmek yerine sol alt köşedeki kare simgesine tıklayın. Bu, resim galerinizi açacaktır.

Adım 2. Arka planınız olarak kullanmak için bir resim veya desen seçin.

3. Adım. Instagram Hikayenize herhangi bir metin veya Gif ekleyin.

Adım 4. Yayınlamak için “Hikayeniz”e dokunun.

Bunlar, IG hikayenizdeki arka plan rengini değiştirmenin 3 yolu.

Instagram hikaye arka planınızı neden değiştirmelisiniz?

Renkli bir resim paylaşmıyorsanız, Instagram hikaye arka planınızı değiştirmek iyi bir fikirdir, çünkü bu, diğerleri arasında öne çıkmasını sağlayacaktır. Bu, onu daha çekici hale getirecek ve onunla etkileşime girmesi için daha fazla insanı çekecek ve dolayısıyla hesaplarınızın genel katılımına yardımcı olacaktır. Eğer zorlanıyorsanız, işte size yardımcı olabilecek bazı Instagram hikayesi arka plan fikirleri .

Instagram hikayelerini yeniden yayınlarken bile , Instagram hikaye arka planınızı değiştirirken, arka plan rengini iyi bir kontrast oluşturan bir şeyle değiştirerek, insanların bunun kendi hikayeniz yerine yeniden yayınlanan bir hikaye olduğunu anlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

Daha ilgi çekici Instagram hikayeleri oluşturmak için araçları kullanın

Instagram hikayelerinin yükselişi ve popülaritesi ile birlikte, mevcut Instagram hikaye araçlarının sayısında büyük bir artış gördük . Bu araçlar, önceden hazırlanmış şablonlar kullanarak, müzik ekleyerek, eğlenceli grafikler ekleyerek ve çok daha fazlasını yaparak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca masaüstü ve mobil cihazlarda da mevcutturlar, bu da size uygun olan her yerde düzenleme yapabileceğiniz anlamına gelir.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...