Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

Doğru Instagram etiketlerini, coğrafi etiketleri ve hashtagleri kullanın

Doğru Instagram etiketlerini, coğrafi etiketleri ve hashtagleri kullanın

Geleneksel gönderilerle, çıkartmaları, konum coğrafi etiketlerini ve en iyi Instagram hashtaglerini stratejik olarak kullanırsanız, genel olarak görünürlüğünüzü artırabilirsiniz . Çıkartmalar menüsünde fotoğrafınıza veya videonuza bir konum, çıkartma veya hashtag ekleyebilirsiniz.

 

Instagram çıkartmaları

Öykünüzle bir fotoğraf veya video paylaştığınızda, artık farklı türden etkileşimleri teşvik etmek için çıkartma ekleme seçeneğiniz var (ekranınızın sağ üst köşesindeki gülen yüze bakın). Mevcut çıkartmalar için daha ilginç seçeneklerden bazıları şunlardır:

  • Ürün çıkartmaları: Hesabınızın Instagram’da alışveriş yapması onaylandıktan sonra, hikaye olarak yüklenen herhangi bir fotoğrafa çıkartma ekleyebilirsiniz. Bir ürüne alışveriş çıkartması eklediğinizde, alıcılar etiketlenen ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için dokunabilir ve ardından satın almak için tekrar dokunabilir.
  • Anket çıkartması: Sorular ve özel cevaplar yazarak geri bildirim alın. Siz takipçileriniz bir seçenek seçebilir ve anket sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.
  • Hashtag çıkartması: Takipçileriniz bu çıkartmaya tıkladıklarında, ilgili hashtag sayfasına yönlendirilirler.
  • Soru çıkartması: İnsanların hikayelerinize yanıt vermesine izin verin; takipçilerinizin tek yapması gereken çıkartmaya dokunup yanıtlarını yazmak. Bir cevap vermek için sorularına da dokunabilirsiniz.
  • Müzik etiketi: Yavaş yavaş bazı ülkelere dağılan bu çıkartma, hikayenizdeki bir şarkının bir bölümünü paylaşmanıza olanak tanır.
  • Selfie çıkartması: Bir sonraki Hikayenize çıkartma olarak ekleyebileceğiniz fotoğrafları çekmeye başlamak için profil fotoğrafınızı gösteren çıkartmaya dokunun.

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...