Connect with us

Ne Aramıştınız?

GENEL

1. Etkileyici olun ve sponsorlu gönderilerden para kazanın.

1. Etkileyici olun ve sponsorlu gönderilerden para kazanın.

Coveted influencer statüsüne ulaşabiliyorsanız, her türlü markadan her türlü ürünü tanıtmak için Instagram profilinizi kullanabilirsiniz.. 

Eğer aşina değilseniz, bir influencer, sosyal hesaplarında düzenli olarak paylaşarak itibar ve sadık takipçiler inşa eden kişidir. İyi bir takipleri var ve izleyicilerini trendlere atlamaya ve belirli ürünleri satın almaya ikna edebiliyorlar.  

Bu güce sahipler çünkü kitleleriyle güven ve ilişkiler kurmak için çok zaman harcadılar.

Markalar, ürünleri hakkında kelime yaymaya yardımcı olan sponsorlu gönderiler yapmak için etkileyicilerle ortak olma eğilimindedir. Bu noktaya gelmek için Instagram takipçi sayınızı artırmanız ve düzenli olarak takipçilerinizden güçlü katılım sağlayan gönderiler bulmanız gerekir.

En etkileyici kişiler, sponsorlu gönderi başına binlerce dolar kazanıyor. Bu noktaya gelmenin uzun bir zaman ve çok çalışma ve yetenek gerektirdiğini unutmayın. Kesinlikle ulaşılabilir, ancak bu rotayı seçerseniz beklentilerinizi yönettiğinizden emin olun.

Etkileyici olarak, kitlenizi tanımanız son derece önemlidir. Bu insanların kim olduğunu – ilgi alanlarını, değerlerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamanız gerekir. 

Bu şekilde, hangi markaların onlara en uygun olacağını bilirsiniz. Bir Instagram işletme hesabına geçtiyseniz , Instagram Insights özelliği aracılığıyla kitle istatistiklerinizi biraz daha araştırabilirsiniz .

Kayda değer bir çevrimiçi varlık oluşturduysanız, büyük markaların size ulaşma ihtimali yüksektir. Ancak inşa ederken, kişiliğinize uygun olduğunu düşündüğünüz ve en iyisine değer verdiğiniz markaları kendiniz de bulursunuz. 

Bir anlaşmaya varmak için onlara doğrudan (Instagram veya web siteleri aracılığıyla) ulaşın. Büyük bir marka tarafından bulunma şansınızı artırmak için kendinizi bir influencer pazarında da listeleyebilirsiniz .

Ekstra bir ipucu olarak, sponsorlu gönderilerden para kazanma sürecinde mevcut hedef kitlenizin güvenini kaybetmemeye dikkat edin. İnsanlara bunun sponsorlu bir gönderi olduğunu söyleyen bir Instagram hashtag’i kullanmak her zaman iyi bir fikirdir (#sponsorlu veya #ad gibi basit bir şey).

Yorum Yapınız.

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno izle

You May Also Like

İnstagram Takipçi Satın Al

Daha Fazla Instagram Takipçisi Nasıl Elde Edilir (Şimdi Kullanabileceğiniz 21 İpuçları ve Püf Noktaları) İster tek kişilik bir şirket kurmuş olun, ister 100 kişilik...

GENEL

Takipçilerinize Instagram biyografi bağlantınızı tıklamaları için bir neden verin Sizin Instagram biyo bağlantı tüm Instagram hesabına sadece tıklanabilir bağlantıdır. Bu, takipçilerinizi sitenize çekmek için altın bir gayrimenkuldür...

İnstagram

Instagram’da Daha Önce Beğenilen Fotoğraf ve Video Gönderilerini Nasıl Görebilirsiniz? Çoğu büyük sosyal ağ , kullanıcıların hangi gönderileri beğendiklerini bulmasını oldukça kolaylaştırır. Instagram’da yok. Instagram’da, herhangi bir fotoğraf...

GENEL

İnstagram hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı nasıl eklenir? Bir Instagram Hikayesine yukarı kaydırma bağlantısı eklemek zor değil, ancak bir püf noktası var: Bir Instagram işletme...